logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 25 آبان, 1396 - 14:01
کد مطلب: 13460
فرماندار دره شهر گفت: طبق براورد اولیه زلزله اخیر 330 میلیار ریال به زیرساختهای این شهرستان خسارتوارد کرده که برای تامین آن نیازمند مساعدت دولت و ستاد بحران استان هستیم.

"علی اکبر شفیع زاده"فرماندار دره شهر درگفتگو با خبرنگار سیمره خبر گفت: از دقایق اولیه وقوع زلزله در این شهرستان ستاد بحران تشکیل و تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارتهای احتمالی انجام گرفت.

 

وی اظهارکرد: همچنین کمیته برآورد خسارت در سه بخش روستایی(دهیاریها)، شهری (بنیاد مسکن) و ارات دولتی(راه و شهرسازی) در شهرستان تشکیل و پس از اعلام ، گزارش به ستاد بحران استان ارسال شد.

 

شفیع زاده افزود: طبق براورد اولیه زلزله اخیر 330 میلیار ریال به زیرساختهای این شهرستان خسارت وارد کرده که برای تامین آن نیازمند مساعدت دولت و ستاد بحران استان هستیم.

 

وی تصریح کرد: خسارت  وارده در بخش های مسكونی شهری و روستایی، تاسیسات دستگاه های دولتی و عمومی، مدارس، شبكه های خدماتی، اماکن تاریخی زیرساختهای عمرانی، بخش کشاورزی و تاسیسات زیربنای بوده است.

 

فرماندار دره شهربا بیان اینکه هم اکنون هیچ مشکلی از بابت قطع آب، برق، تلفن، گاز، خسارت جانی در این شهرستان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: همه اعضاء ستاد بحران باید از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند  تا در زمان کمترین خسارت را داشته باشیم.

 

پایان پیام/ز

نظر شما