logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 26 آبان, 1396 - 13:00
کد مطلب: 13464
امام جمعه دره شهر گفت: همه دولتها و قوه قضاییه باید با قویتر کردن نظارتها از سودجویی عده ای بی وجدان که با جان مردم بازی می کنند جلوگیری و قاطعانه برخورد کنند.

به گزارش سیمره خبر، حجت الاسلام"محمدجواد قنبربیگی" امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: رحلت جانسوز پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن (ع) وامام رضا (ع) را به همه عموم مردم تسلیت عرض می کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به زلزله اخیر در کرمانشاه اظهار کرد: خوشا به سعادت همه ملت ایران، استانهای همجوار کرمانشاه خصوصا استان ایلام و شهرستان پیشگام دره شهر که داشته های خود را از زلزله زدگان دریغ نکردند.

 

قنبر بیگی با بیان ینکه انسان دربرابر این همه فهم ،عاطفه، حضور به موقع و سخاوتمندی سر تعظیم فرو می آورد، افزود: ارسال کمکهای مردم از جاهای مختلف با ماشینهای سنگین و سبک به سمت سرپل ذهاب، ازگله و ثلاث باباجانی نشان از فهم و معرفت فوق العاده ملت ایران است.

 

وی تصریح کرد: از همه مردم، سپاه، ارتش، رئیس جمهور وهمه مسئولانی که خدمت رسانی کردند تشکر می کنیم.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر یادآورشد: زلزله تلخ سرپل ذهاب با تمام تلخی های خود ما را متوجه ثروت عظیم و داشته های خودمان کرد.

 

وی همچنین با اشاره به تلاش جوانان برای کمک به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه، گفت: حضور خودجوش این قشر بی ادعا در به جمع آوری کمکهای مردمی و خدمت رسانی به مردم سر پل ذهاب جای تقدیر دارد.

 

امام جمعه دره شهر تصریح کرد:  مسئولان جهت داشتن همچین ملتی شکرنعمت را با خدمت رسانی بیشتری به مردم ادا کنند.

 

وی در ادامه خطاب به برخی از مسئولان تاکید کرد: بهتر است بجای تعلل در خدمت رسانی، شبانه روز عمرتان را برای این ملت بگذارید.

 

قنبر بیگی افزود: عده ای نیز با بی انصافی تمام بجای خدمت رسانی با گیر دادن به مسکن مهر به دنبال تسویه حسابهای جناحی و حزبی هستند.

 

وی یادآورشد: باید از این افراد پرسید ایا در این شرایط اگر بیمارستانی که دو سال پیش ساخته و تخریب شده باید بگوییم که به دولت فعلی مربوط می شود ؟

 

خطیب نماز جمعه دره شهر با بیان اینکه اشکال در نظارتهای ضعیف دولتها است، خاطرنشان کرد: همه دولتها و قوه قضاییه باید با قویتر کردن نظارتها از سودجویی عده ای بی وجدان که با جان مردم بازی می کنند جلوگیری و قاطعانه برخورد کنند.

 

وی در ادامه به فعالیت رسانه های معاند نظام در اینگونه شرایط اشاره کرد و افزود: آنها با لجن پرانیها و القای دروغ به دنبال دلسردی مردم از نظام هستند.

 

قنبر بیگی تصریح کرد: این رسانه ها  باهجمه های مختلف به مقام معظم رهبری، سپاه، دولت و مسکن مهر و هر دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا به دنبال القای ناکار امدی نظام هستند.

 

وی یادآورشد: این افراد بجای یک دقیقه سکوت و یا روشن کردن شمع در ان سوی دنیا بیاد زلزله زده گان برای همه عمر سکوت کرده و حرف مفت نزند.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی افزود: همیشه مردم در اینگونه حوادث با هوشیاری تمام در لحظه اول پیشرو بوده همان طور که دردره شهر مردم جلوتر از مسئولین کمک رسانی کردند.

 

وی خطاب به رسانه های معاند که انتظار برداشته شدن اوار در همان شب اول را داشتند گفت:  شما بروید به اربابهایتان بگویید که چند سال طول کشید تا مشکلات طوفان کاترینا را حل کنند.

 

قنبر بیگی با تقدیر از سپاه و ارتش گفت: این دو نیروی مقتدر و برادر در همان روز اول زلزله به کمک مردم شتافته و در کنار انها بودند.

 

امام جمعه دره شهر خاطرنشان کرد: مسئولین وعده هایی دادند که باید سریعا به انها عمل کرده تا دردی از دردهای این مردم زلزله زده کم شود.

 

پایان پیام/ز

 

نظر شما