logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 24 آذر, 1396 - 17:02
کد مطلب: 14006
امام جمعه دره شهر گفت: ترامپ‌ با این حرکت احمقانه قدرت، اتحاد فلسطین و جهان اسلام را مضاعف و اسرائیل را درآستانه نابودی قرار داد.

به گزارش سیمره خبر، حجت الاسلام"محمد جواد قنبر بیگی" امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در اعلام جایگزینی پایتخت رژیم اسرائیل به قدس، گفت: مسجدالاقصی محل معراج پیامبر ومتعلق به همه ادیان خصوصا اسلام بوده و این کار ترامپ کاری نپخته و ابلهانه است.

 

وی اظهار کرد: رئیس جمهور امریکا با اینکار مسئله فلسطین را فراموششده فلسطین را مجدد مطرح  و موجب تمرکز کشورهای جهان اسلام روی این مسئله شد.

 

قنبر بیگی افزود: ترامپ‌ با این حرکت احمقانه  قدرت، اتحاد فلسطین و جهان اسلام را مضاعف و اسرائیل را درآستانه نابودی قرار داد.

 

وی با اشاره به پیش بینی رهبر انقلاب مبنی بر نابودی اسرائیل در 25 سال آینده، تصریح کرد: این عدد حد نهایی نابودی اسرائیل بوده و البته بعید نیست که با کارهاییشان زودتر نابود شوند.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر قدرت اسرائیل را در تفرقه افکنی بین جهان اسلام  دانست و یادآورشد: آنها با این کار اتحاد میان کشورهای مسلمان و اسلامی را بیشتر و مرگ اسرائیل را به جلو انداختند.

 

وی با بیان اینکه انحراف اذهان عمومی در زمان شکست از حربه های دشمنان اسلام است، خاطرنشان کرد: امریکا، اسرائیل و آل سعود برای دوری اذهان مردم از شکست مفتضحانه و سنگین داعش قضیه قدس را مطرح کردند.

 

قنبربیگی افزود: اگر عکس العمل جهان اسلام به تصمیم ترامپ برای پایتخت قدس خیلی شدید باشد، اسرائیل و حامیان او در سراشیبی سقوط قرار می گیرند.

 

وی در ادامه با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: این طرح از بهترین خدمات دولت به مردم بوده که تقریبا آن رانیز هم از بین بردند.

 

امام جمعه دره شهر گفت: متاسفانه اقایان علاوه بر حذف تدریجی بیمه سلامت با فشار بر تامین اجتماعی بیمه کارگران و قالیبافان را حذف کردند.

 

 

وی یادآور شد: در حالیکه از گذشته تا به الان فرش ایران در دنیا حرف اول را می زند،  آقایان به جای حمایت از تولید داخلی و اشتغال به قطع بیمه این صنعت پرداخته وآن را به سمت نابودی سوق می دهند.

 

 

حجت الاسلام قنبر بیگی با بیان اینکه این چه تدبیری است که برای مردم انجام می دهید، تصریح کرد: با تعطیلی مطلق بسیاری از کارخانه ها و شرکتها باعث بالا رفتن بیکاری در کشور شده اید.

 

وی همچنین با اشاره به حذف یارانه های نیز گفت: آقایان دولتی و مجلسی با میلیاردها تومان سرمایه مسلما زندگی مردمی که صرفا با همین یارانه امورات زندگی خود را می گذرانند درک نمی کنند.

 

قنبر بیگی افزود: آقایان  که قیمت حاملهای انرژی مانند بنزین و گازوئیل را گران می کنند می دانند با افزایش قیمت سوخت قیمت اجناس و مایحتاج مردم دو برابر گران می شود. ‌

وی یادآورشد: با  حذف یارانه 30 میلیون نفر، گرانی سوخت و وجود اینهمه بیکار شماها دارید چکار می کنید؟

 

خطیب نماز جمعه دره شهر افزود: آقایان مجلسی  که در جریان برجام  با چشم بسته در ۲۰ دقیقه آنرا پذیرفتند حال بخاطر خدا برای اینگونه مسائل قبل از عمل فکر کنند.

 

وی  همچنین در ادامه  با اشاره به عزل و نصب مدیران، تصریح کرد: بعضی از مجلسیها در خیابان دوره افتاده و بر اساس فامیلی، اشنایی و بدون در نظر گرفتن لیاقت و کارایی عزل و نصب می کنند.

 

قنبر بیگی یادآورشد: آقایان مجلسی بجای فراموشی وظیفه اصلی خود و پیگیری این کارهای مزخرف به مجلس رفته و جلو این لایحه هایی کمر شکن را بگیرند.

 

وی افزود:جای قطع یارانه 45 هزار تومانی جلوی  میلیونها تومان حقوق نجومی را بگیرید.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی ظهارکرد: دولت، مجلس و قوه قضاییه با قدرت تمام این بیت المال را از حلقوم اینها بیرون بکشند.

 

وی یادآورشد: پرونده فسادهای اقتصادی بعضی از همین مفسدین و زالو ها زیر پروبال خود همین آقایان هستند رسیدگی و با این افراد برخورد کنند.

 

قنبر بیگی تصریح کرد: از نمایندگان مجلس انتظار داریم که  لایحه را با دقت بررسی کرده و با تمام وجود طرف مردم را بگیرند،

 

امام جمعه دره شهر خاطر نشان کرد: خداوند افرادی را که می خواهند مردم را نسبت به نظام بدبین کنند را هدایت کند.

نظر شما