logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 20 دى, 1397 - 05:49
کد مطلب: 16033
در این بیانیه امده است: توصیه میکنم اگر مایلید در آینده آرا شما از آرا باطله قدری بیشتر باشد، نماینده مردم باشید نه دولت و با تمام وجود برای مردم صادقانه کار کنید و مراقب حرف زدنتان باشید.

حجت الاسلام "محمد جواد قنبر بیگی"امام جمعه دره شهر با ارسال بیانه ای به پایگاه خبری سیمره خبر نسبت به سخنان جلال میرزایی نماینده مردم ایلام درمجلس واکنش نشان داد.

 

در این بیانیه امده است:

 

جناب اقای میرزایی نماینده دولت در ایلام! با توجه به سخنان سخیف و عوامفریبانتان چند نکته از باب تنویر افکارتان به شما متذکر می شوم

 

1. شخص انقلابی باشد چه اصلاح طلب و چه اصول گرا غیر قابل نفوذ است.

 

2. چرا از نفوذ جریان سیاسی که با آن منتسب هستید و دولتی که از آن حمایت می کنید حرفی نمی زنید.صرفا در خصوص جریان مذاکرات بر جام و سه جاسوس ان

 

3. شما برای اثبات خود می فرمائید صرفا عده ای اصولگرایان نفوذی هستند، اما راه درست این است که دیگران را تخریب نکنید و با عمل و کار دقیق خودتان را ثابت کنید "کاری که تا به الان انجام نداده اید".

 

4. گفتید رفتار بعضی از اصول گرایان به نظام ضربه می زند، آیا کسی که مدافع برجام، ۲۰۳۰، cft و .... که جز ضرر برای نظام چیز دیگری ندارد ضربه به نظام می زند یا کسانی که از سر دلسوزی تذکر می دهد و شما را آگاه می کند

 

5. گفتید که ائمه جمعه سطح مطالبات مردم را بالا می برند، یادتان رفته که چه کسانی سطح مطالبات مردم را بالا برده اند،؟آیا شما نبودید که در انتخابات سال گذشته وعده حل همه مشکلات را دادید؟ وعده ندادید سالی یک میلیون شغل ایجادکنید،؟ تبلیغ نکردید که دلار گران نمی شود و تورم یک رقمی می شود؟

 

6. ائمه جمعه و مردم همان وعده های شما را مطالبه می کنند و شما باید جوابگو باشید.

 

7. اعتراف کردید که برای جوانان کاری نکردید بنده  معتقدم شما بعنوان نماینده برای کل مردم کار قابل اعتنایی انجام ندادید.

 

8. شما که همه چیز دستتان است و هیچ نکردید مدعی هم هستید ؟ برای هیچ نکردن چقد حقوق میگیرید؟ شما اصلا در مجلس چه می کنید؟ اگر صادق بودید و همچنین دغدغه مردم داشتید چرا استعفا نمی دهید و زحمت مردم را کم نمی کنید؟

 

9. گفتید کشور در مسیر درستی قرار نگرفته و فرصتهای زیادی از دست رفته، ای کاش مشخص می کردید چه کسانی فرصتها را سوزاند؟ دو قوه از قوای سه گانه در خدمت جریان سیاسی شماست پس چه کسی فرصت سوزی کرده است؟ چرا فرافکنی می کنید؟و آنچه بانی و باعث آن هستید را به دیگران نسبت می دهید ؟

 

10. گفتید که ائمه جمعه به بحث های تخصصی ورود می کنند، ائمه جمعه طبق وظیفه شرعی و قانونی هم ناظر حاکمیتی هستند هم وظیفه امر به معروف و نهی از منکر دارند و هم در مشکلات مردم ملجاء و پناهگاه آنها هستند .

 

11. شما از بیان مشکلات مردم ناراحت هستید؟ چرا شما و امثال شما از انتقاد این چنین برآشفته می شوید؟ ائمه جمعه حرف دل مردم را می زنند، ائمه جمعه دنبال رای جمع کردن از طیف خاص نیستند ،ائمه جمعه هرآنچه به صلاح مردم و نظام باشدد خواهند گفت، چه شما را خوشایند باشد و چه نباشد.

 

12. امام جمعه در واقع جور شما را می کشد که بعنوان نماینده مردم حتی حاظر به بیان مشکلات هم نیستید و بعد از سه سال تازه اعتراف به کم کاری خود می کنید؟

 

14. گفتید عکس با مسئولان می گیرند، به نظر شما عکس با موگرینی گرفتن باعث شرمندگی است یا با مسئولان نظام؟ چرا به همکاران مجلسیتان نسبت به این عکس اعتراض نکردید؟ چرا نمایندگان مجلس از کمترین جلسات و بازدیدهای بی خاصیت اینهنه عکس و گزارشات عمدتا کم بازده و کم ارزش منتشر میکنند؟

15. شما از سوار پراید شدن بعضی از ائمه جمعه ناراحت شدید و براحتی قضاوت کرده و تهمت زدید که انها ائمه خودشان را با این کار در دل مردم جا می کنند، شما در مجلس علاوه بر کارهای تخصصی خودتان قضاوت علم غیب را هم آموزش می بینید که از اسرار درون ائمه جمعه خبر می دهید ؟

 

16. شما نگران ائمه جمعه نباشید، اگر که این کار کار خوبی است شما هم انجام دهید، شما در واقع از ساده زیستی ائمه جمعه ناراحت هستید که دستور خدا و پیغمبر است وگرنه جه دلیلی دارد شما نسبت به این قضایا اینقد ناراحت شوید؟

 

17. گفتید از زمانی که عضو کمیسیون تلفیق شده اید کسی از مدیران با شما تماس نگرفته است،. فکر نمی کنید که مسئولان و مدیران مانند مردم پی به ضعف کاری شما برده اند و از شما نا امید هستند.

 

18. شما که متعرض هستید  هیچ کاری برای جوانان نکرده اید و مسیر کشور هم اشتباه و آینده هم مبهم است دیگر مردم و مدیران از شما چه انتظاری داشته باشند؟

 

19. با این روحیه چرا عضو کمیسیون تلفیق شده اید، کنار بروید تا یک‌نماینده قوی ،امیدوار ،انقلابی و جهادی به جای شما بر کرسی بنشیند؟

 

20. از خودنمایی ناله زده اید، آیا این اظهارات سخیف، بی اساس ،غیر کارشناس و عوام فریب خود نوعی خودنمایی نیست؟

 

21. بیشترین کاربرد نمایندگان مجلس در استان ایلام عزل و نصب بوده است که ظاهرا شما در این مورد هم با کمال تاسف موفقیتی کسب نکردید.

 

22. توصیه میکنم اگر مایلید در آینده آرا شما از آرا باطله قدری بیشتر باشد، نماینده مردم باشید نه دولت و با تمام وجود برای مردم صادقانه کار کنید و مراقب حرف زدنتان باشید.

 

پایان پیام/ز

نظر شما