logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 7 بهمن, 1397 - 21:51
کد مطلب: 16052
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام
انقلاب امام خمینی بر گرفته از انقلاب پیامبر بود/باید به استقلال فرهنگی و اقتصادی برسیم
با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و جمعی از مسئولان یادواره 11 شهید بمباران و شهدای دهستان ارمو در دره شهر برگزار شد.

به گزارش سیمره خبر، حجت الاسلام "علی نجات علیمحمدی" مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیر المومنین(ع) استان ایلام با تقدیر از حضور مردم در این یادواره گفت: بمباران هفتم بهمن ۶۵ و شهادت ۱۱ بیگناه توسط خائنان به انسان و بشریت انجام گرفته است.

وی اظهار کرد: اطاعت از خدا و رسولش در ان دنیا هم کلامی با صدقین، نبیین، شهدا و صالحین را در پی دارد.

علیمحمدی افزود: انقلاب امام خمینی برگرفته از انقلاب پیامبر بود که طاغوت زمانه را همچون عرب های جاهل منحل کرد. وی تصریح کرد: دلیل فشارهای استکبار جهانی بر ملت ایران در این چهل سال مقابله با منفعت طلبی دشمن در منطقه بوده است.

حجت الاسلام علیمحمدی یادآورشد: استکبار جهانی کشورهای اطراف خود را کشورهای جهان سوم خوانده و انها را نوکری می خواهند.

وی افزود: قطعا کشوری مانند ایران که دارای توسعه علمی، سوخت هسته ای بومی و قدرت دفاعی مستقل داردبرای آنها خطر بشمار امده که تنها راهشان تحریمها، جنگها و نفوذها است.

علیمحمدی تصریح کرد: ما همانند استقلال نظامی باید با همدلی و اتحاد، همگرایی، وحدت و مقاومت به استقلال فرهنگی و اقتصادی نیز برسیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع ) استان ایلام خاطرنشان کرد: قدرت نظامی ما به برکت امام راحل، مقام معظم رهبری ، سپاه، بسیج، مردم و تقویت ارتش جمهوری اسلامی بوده که باعث شده ضمن حمایت از ملتهای مظلوم جهان دفاعی در منطقه حرف برای گفتن داشته باشیم.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
نظر شما